7. Odliv
Autor: Carl Gustaf Wallström
(1831 Švédsko - 1904)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 56 cm, výška: 34 cm, rámování: 39 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč