75. Podvečerní schůzka
Autor: Hjalmar Linde
(1864 Švédsko - 1948)
na reversu anotoce 1948, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 59 cm, rámování: 79 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč