Květinové zátiší
Autor: Mary Ann Tollin-Verde
(1903 Linköping, Švédsko - 1993 farnost Hägerstens ve Stokholmu, Švédsko)
text o autorovi a signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 48 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč