143. Farmář s povozem a mlékem
Autor: Johan Meyer Andersen
(1918 Skovshoved, Dánsko - 2005 Ordrup, Dánsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč