190. Paříž - Rue de Luxembourg
Autor: Waldemar (Walle) Ewetz
(1908 - 1982)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč