65. Tanečnice v kroji
Autor: Karel Štika
(1898 Praha - 1975 Praha)
signováno tužkou vlevo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 32,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 64,5 x 48
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 10d 17h 35m 15s
Vyvolávací cena: 800 Kč