81. V zahradách
Autor: Karel Štika
(1898 Praha - 1975 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole s věnováním, rámováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1952
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč