212. Vltava II

Autor: Pavel Novák
(1962 Pardubice - ?)

číslováno vlevo dole 8/15, uprostřed název díla, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1991
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 46 cm

Konec dražby: 14.05.2024 21:10 SELČ

Zbývá: 8d 23h 51m 35s

Vyvolávací cena: 500 Kč