Lodě na rozbouřeném moři
Autor: Henning Öfverbeck
(1951)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 48
Konec dražby: 08.04.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč