Cesta mezi stromy
Autor: Gunnar Christenson
(1895 Švédsko - 1979 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 54
Konec dražby: 06.02.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč