20. Přístav Göteborg ve Švédsku
Autor: Eric Lundgren
(1907 - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 51 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč