Krajina
Autor: Gustaf Alfred (Alf) Hedlund
(1901 Hammarby, Stockholm, Švédsko - 1955 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 56 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč