186. Pobřeží
Autor: E. Bengtson
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč