Krojovačky

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 78 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 29.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč