Květiny ve džbánu 2ks

signováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 19 x 17 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč