35. Květiny ve džbánu 2ks
signováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 19 x 17 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč