M. Malina - Dívka s králíkem
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 60,5 cm, výška: 67 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč