35. neznámý autor
Žně - neznámý autor před rokem 1945, olej na kartonu, rozměr 64 x 48 cm, nově rámováno 69 x 52
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč