35. neznámý autor

Žně - neznámý autor před rokem 1945, olej na kartonu, rozměr 64 x 48 cm, nově rámováno 69 x 52

Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč