35. Zasněžená krajina
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč