190. Svlékání
Autor: Monica Lorentzon
(1940 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč