Motiv s koňmi
Autor: Pavel Fleischmann
(1898 Plzeň - 1978 Stockholm)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 62,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč