Portrét
Autor: Pavel Fleischmann
(1898 Plzeň - 1978 Stockholm)
signováno vlevo nahoře, zaskleno, zarámováno
Technika: perokresba
Šířka: 21,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 28 x 23,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč