18. Normandští veslaři
Autor: Charles Kuwasseg
(1833 Draveil - 1904 Paříž)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 52 cm
Konec dražby: 23.05.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč