197. Pobřeží Amalfi
Autor: Angelo Botti
(1939)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 116 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 79 x 136 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč