351. Pohled do údolí
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč