Senoseč
Autor: Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1890 Brno - 1981 Prostějov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, plátno fixováno na kartonu
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 43,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 37 x 50
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč