198. Cesta podél řeky
Autor: Hermann Müller
(1840 Švédsko - 1919 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1886
Šířka: 102,5 cm, výška: 75 cm, rámování: 91 x 116 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč