Sázava
Autor: Emanuel Losenický
(1903 Rejkovice, Jince)
anotováno na reversu, volný list, signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 49,5 cm, výška: 34,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč