Osamělé stromy

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

Vlevo dole pod paspartou je číslování č. 102. Monogram LR je čitelný v levém spodním rohu. Datování 1919 je znatelné v pravém spodním rohu. Uprostřed pod paspartou vyraženo razítko Alšova Jihočeská galerie České Budějovice. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1919
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm, rámování: 53 x 45 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč