Mikulov
Autor: Běla Kučírková
(? Frýdek Místek)
konvolut 3 kreseb, volný list, na reversu anotováno, datováno a signováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1986
Šířka: 42 cm, výška: 59 cm
Konec dražby: 12.07.2023 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč