151. Kostel
Autor: Jan Slabák
(1941 Kelčany)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč