Ráno

Autor: Ivan Horyna
(1937 - ?)

Signováno vpravo dolem tužkou, číslováno vlevo dole 3/50
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 16 cm, rámování: paparta 31 x 53 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč