137. Vesnice
Autor: Zdeněk Hůla
(1948 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 27 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč