Na procházce

Autor: Endre Komaromi - Kacz
(1880 Maďarsko - 1969)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč