Na procházce
Autor: Endre Komaromi - Kacz
(1880 Maďarsko - 1969)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč