355. Autor neurčen - Ženský akt
zaskleno, signováno a datováno tužkou vpravo nahoře, vpravo dole autorské věnování z roku 1970. Číslováno 2/3
Technika: monotyp, datace: 1969
Šířka: 32 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 53 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč