248. Potok v lese

Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 88 x 112
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč