89. Zimní krajina

Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 86,5 cm, výška: 68 cm, rámování: 79 x 96,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč