159. Řeka Odra poblíž Gartz
Autor: Ernst Friedrich Knauf
(1879 Německo - 1944)
datováno na reversu, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 58 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč