Rybí trh v Belgii
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno a místopisný popis vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč