Pocínovice na Chodsku
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno a místopisný popis vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč