Kostel sv. Vavřince
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno a místopisný popis vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč