Lodě na Vltavě
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč