358. Biedermaierské zrcadlo
Dřevěné dýhované biedermaierské zrcadlo s fazetou. Závěsné.
Materiál: dřevo
Šířka: 61,5 cm, výška: 87 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč