1431. Delvauxid
Autor: František Nedvěd
(1919 Kladno - ? ?)
signováno dole uprostřed, na reversu název díla a datace, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1990
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 58 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč