142. Rybáři na moři
Autor: Nicola Costanzi
(1893 - 1967)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč