23. Krajina
Autor: Gijsbertus Derksen
(1870 - 1920 Arhnem, Nizozemí)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč