62. Visby Hamn
Autor: John Carlson
(1896 - 1979)
datováno a signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu, datace: 1957
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč