98. Pražský motiv
Autor: Jiří Peca
(1952 Sirákovice, Golčův Jeníkov)
Signováno dole uprostřed tužkou, číslováno vlevo dole 173/200, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 62 cm, výška: 42 cm, rámování: 69 x 89 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč