44. Zátiší s květinami
Autor: Sven Davidsson
(1922 Malmö, Švédsko - 2003 Lund, Švédsko)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 66 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč